Atrakcje i Integracja w Gospodzie pod Czarnym Łabędziem to jedyna w swoim rodzaju oferta organizacji spotkań firmowych, szkoleniowych dla pracowników Twojej Firmy

Dobrze zorganizowany pobyt to nie tylko świetna zabawa ale rowniez wzrost entuzjazmu, lojalności i efektywności pracowników, co z całą pewnością przełoży się na lepsze wyniki w pracy całego zespołu. Zapraszamy do organizacji spotkań firmowych - szkoleniowych w pięknym otoczeniu z wykorzystaniem bazy sprzętów letnich i zimowych i naszego wieloletniego doświadczenia. 

Nasza firma kompleksowo zajmie się dla Ciebie organizacją spotkania biznesowego, konferencji, imprezy integracyjnej czy szkolenia. Zajmujemy się wszechstronną koordynacją takich wydarzeń. Doradzimy jakie atrakcje warto zaplanować dla uczestników i  zajmiemy się kompleksowo organizacją całości.

W swojej działalności nie liczymy na jednorazową współpracę, ale na stałe relacje z naszymi klientami. Dlatego oferujemy najlepsze dla naszych klientów warunki. Wynika to z braku kosztochłonnych struktur i ukierunkowania na indywidualne podejście do klienta. Nasza firma to zgrany zespół profesjonalistów, który zawsze jest do Twojej dyspozycji a program imprez to specjalnie zaprojektowany i przygotowany pobyt. Bogata propozycja gier, zabaw, scenariuszy wywoła pozytywne relacje interpersonalne. Nad wypracowanym scenariuszem czuwa osoba przygotowująca program.

Proponowane atrakcje letnie: skutery wodne (własna wypożyczalnia skuterów wodnych!!) , motorówki ze sternikiem, zabawy za motorówkami min. narty wodne, wake, koło, banan, motorówki bez uprawnień, paintball, organizacja regat i rejsów turystycznych i wiele innych. Zapytaj o szczegóły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferujemy szeroki wachlarz imprez min:

  • imprezy firmowe całoroczne
  • pikniki rodzinne
  • śledziki
  • przyjęcia wigilijno - świąteczne
  • spotkania noworoczne
  • propozycje premii za wypracowane zyski
  • prezenty dla kontrahentów i współpracowników firmy
  • Imprezy tematyczne min. uczta piracka.

 Proponowane atrakcje zimowe