This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+48 87 421 12 52

Koszyk

 x 

Cart empty

Kosze Świąteczne z Gospodowej Spiżarni, fantastyczny prezent na Święta

Zbliżające się Święta to uświęcony tradycją czas wspólnego zasiadania przy pięknie udekorowanych rodzinnych stołach. Stoły te, suto zastawione pachnącymi i smakowitymi potrawami budzą najwspanialsze i najcieplejsze rodzinne wspomnienia. Święta to też okazja do sprawienia radości rodzinie i najbliższym, a także do przygotowania prezentów dla partnerów biznesowych i współpracowników. Niejednokrotnie zastanawiamy się jaki prezent byłby najlepszy. Chcąc pomóc w dokonaniu wyboru oddajemy w Państwa ręce specjalną propozycję zawierającą kosze świąteczne z produktami z naszej Gospodowej Spiżarni, które to na czas transportu są pakowane próżniowo a następnie umieszczone wkoszu tj. walizce wiklinowej plecionej tradycyjnymi metodami z polskiej wikliny. Wierzymy, iż nasze kosze będą najtrafniejszym wyborem min. ze względu na nie tuzinkowy ich charakter, smak i estetykę.

Oferowane Państwu "Kosze Świąteczne" a w nich produkty starogospodowe powstały z myślą o tym abyście mogli Państwo ten czarowny nastrój w swoich domach uzyskać. Kosze pozwolą ponadto zaoszczędzić Państwu wiele czasu niezbędnego do przygotowania pysznych świątecznych dań takich jak u Mamy i Babci, a także zaskoczyć wspaniałym efektem smakowym Waszych Gości. Kosze te mogą być również doskonałym prezentem dla najbliższych lub też cennym podarkiem dla pracowników lub kontrahentów Waszych firm, co często pozwala przypomnieć się po dłuższej przerwie we współpracy.  

Pieczenie, wędliny jak i dzyndzałki na czas transportu są pakowane próżniowo a następnie umieszczone w stylowym wiklinowym koszu (walizce), która to po skonsumowaniu zawartości pozostaje dla obdarowanego przydatnym, stylowym gadżetem domowym. Do kosza będącego prezentem, na życzenie możemy dołączyć kartkę świąteczną z życzeniami od zamawiającego.

Cena: już od 249 zł / 1 szt. !!!

Wierzymy iż nasze kosze świąteczne będą udanym, docenionym i trafnym prezentem!!!

 
Zamówienia detaliczne oraz hurtowe na kosze świąteczne można składać do 19 grudnia 2019 drogą e-mailową na adres biuro@gospoda.pl z określeniem ilości zamawianych koszy, rodzaju wariantu, planowanego terminu realizacji, adresu dostawy, bądź poprzez zakup on-line. Złożone zamówienia na kosze zostają potwierdzane e-mailowo bądź telefonicznie wraz z podaniem terminu realizacji zamówień.

Zamówione kosze dostarczamy na terenie całej Polski kurierem Pocztex pod wskazany adres w ofercie Pocztex Kurier48 bądż Pocztex Kurier24. Koszt dostawy pokrywa zamawiający płacąc za przesyłkę przy odbiorze bądź uiszczając opłatę na konto przy zamówieniu. Koszt przesyłki tj jednego kosza w dowolne miejsce w granicach administracyjnych Polski wynosi: 

Pocztex48 - 29 zł/1 szt. przy płatności przelewem, w przypadku pobrania 31,50 zł/1szt.

Pocztex24 - 40 zł/1 szt. przy płatności przelewem, w przypadku pobrania 45 zł/1szt.

 
Za zakupione kosze można zapłacić online  kartą kredytową bądź płatniczą poprzez  Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

W razie jakichkolwiek niejasności, bądź zapytań prosimy o kontakt drogą e-mailową na adres biuro@gospoda.pl bądź telefoniczną 501 67 68 99

Złożenie zamówienia oznacza akceptację postanowień regulaminu.


loga euLGR 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa turystyczno–usługowego „Rydzewo” poprzez modernizację zaplecza gastronomicznego w Gospodzie pod Czarnym Łabędziem” mająca na celu rozwój przedsiębiorstwa turystyczno-usługowego „Rydzewo” poprzez modernizację zaplecza kuchennego w Gospodzie pod Czarnym Łabędziem oraz stworzenie nowych miejsc pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”  tj. wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”  tj. wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich.

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 Gospoda pod Czarnym Łabędziem

Rydzewo, ul. Mazurska 98, 11-513 Miłki

tel. 87 421-12-52  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

2020 © Gospoda pod Czarnym Łabędziem | Wszystkie prawa zastrzeżone
YOUTUBE